Trwałe

Project: Trwałe

Title:

Description:

Trwałe

Wybór rodzaju zadaszenia tarasu jest koniecznością. To element, który ma być przede wszystkim funkcjonalnym, ale i nie powinien odbiegać od stylistyki, jaka została zastosowana przez właściciela danego obiektu, jak i biorąc pod uwagę jego gusta. Dostępnych jest szereg materiałów, które służą wykonaniu tego typu pokryć dachowych. Czym jednak wyróżnia się daszek tarasowy od Piccolux ?

Jest to fabryka daszków, która zajmuje się produkcją nowoczesnych pokryć tarasowych, ich transportem oraz montażem. Do wykonania służą materiały pozyskiwane od sprawdzonych partnerów handlowych. Nowoczesność zadaszenia tarasu powstające w tejże fabryce polega na zastosowaniu aluminiowej konstrukcji, która malowana jest z wykorzystaniem technologii proszkowej, na dowolnie wybrany kolor, z udostępnionej palety barw. Pokrycie zaś stanowi poliwęglan kolorowy. Może zostać wykonany w odcieniu mlecznym, dymnym brązowym bądź przezroczystym. Tak wykonane zadaszenie nad tarasem staje się dopełnieniem całości.

Największymi jednak zaletami jest wysoka odporność, trwałość na różnego rodzaju warunki atmosferyczne, łatwość w utrzymaniu w czystości oraz estetyka wyróżniająca się na tle innego rodzaju zadaszeń tarasowych.

Zadaszenie nad tarasem wykonane z aluminium i poliwęglanu odpowiada niezbędnym parametrom technicznym. Przy tym wciąż pozostaje eleganckie i daje możliwość indywidualnego dostosowania, ze względu na malowanie, na wybrany przez klienta kolor. Taras zadaszony produktami Piccolux jest w stanie przez długie lata użytkowania cieszyć tą samą jakością i efektem wizualnym.